Cechy torebek Marmollada

8.jpg
  • Projektuję w duchu slow fashion. Nie projektuję co sezon nowych modeli, nie podążam za trendami, klasykę cenię ponad wszystko.
    Jestem zwolenniczką prostych, doskonale wykonanych projektów, modnych przez lata. Produkty w ofercie są przemyślane, przetestowane pod kątem funkcjonalności, wytrzymałości oraz jakości tkanin i elementów wykończeniowych.
  • Jestem w Polsce jedną z niewielu projektantek, które wykorzystują wełniany filc do szycia torebek, które z dodatkowymi akcesoriami tworzą designerską kolekcję. Poszczególne elementy uzupełniają się i komponują w zestawy.
  • Szyję na zamówienie, ponieważ część torebek w pewnym zakresie można spersonalizować. Można wybrać wzór podszewki przez co torebka w każdym przypadku nabiera innego wyrazu.
  • W każdej torebce znajdziecie część mojego serca, które wkładam w uszycie każdej z nich. Wszystkie elementy są starannie wycinane i dopasowane do siebie, pieczołowicie zszyte i rozprasowane tak, aby finalny efekt był doskonały. Kiedy pakuję paczkę, dodając miłą niespodziankę do zamówienia, wyobrażam sobie uśmiech osoby, do której trafi torebka.
  • Bardzo doceniam i szanuję swój zespół, z którym, wspólnymi siłami, tworzymy dla Was te wszystkie piękne rzeczy. Jest ze mną krawcowa Pani Gosia, Gosia i Marta, które wycinają tkaniny, prasują i pakują zamówienia oraz Justyna, która robi przepiękne zdjęcia wszystkim torebkom. Przez lata wytworzyła się między nami bardzo dobra relacja, dzięki czemu pozytywna energia wytworzona wokół pracy nad torebkami przekłada się na doskonały efekt końcowy. Nie wyobrażam sobie również pracy bez wsparcia mojej rodziny.
  • Kupując torebkę w mojej pracowni macie pewność, że otrzymacie produkt dobrej jakości. Dodatkowo wspieracie młodą, polską firmę, reprezentowaną przez osobę pełną zaangażowania i pomysłów, chętną do pracy i nowych wyzwań. Zapraszam do obejrzenia oferty sklepu z torebkami. Wybierz swoją ulubioną torebkę i ciesz się z jej długoletniej funkcjonalności i pięknego wyglądu. Agata Karcz

     

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl